پکیج کلین ناین(پاکسازی و سم زدایی بدن با محصولات فوراور)

 

کلین 9 فوراور clean9
سم زدایی با کلین ناین فوراور

پک کلین ناین clean9

 

امروزه بدن ما در معرض آلودگی های زیادی مثل آلودگی هوا قرار دارد.به همین دلیل سم زدایی بدن اهمیت دارد و حتی با خوردن برخی مواد غذایی میتوان سم زدایی را انجام داد.

 

 

انتخاب مواد غذایی نامناسب، مشکلات گوارشی و استرس می تواند میزان سم را در بدن افزایش دهد.
 

 

تولید آلاینده ها و سموم متعدد یکی از چالش های دنیای صنعتی است، موادی که روزانه انسان و سایر موجودات زنده را مورد هدف قرار داده است. تصفیه سموم ناشی از آلودگی های صنعتی، هوا و مسمویت با فلزات سنگین مانند سرب، جیوه، کادمیوم و آرسنیک نیازمند شناسایی تازه ترین راههای مقابله دراین زمینه است.

 

این سموم از کجا وارد بدن ما می شوند؟ با استفاده از چه روش هایی می توان این عناصر مضر را از بدن خارج کرد؟

 

بطور کلی سموم موجود در بدن به دو گروه عمده تقسیم می شوند. بخش بزرگی از این سموم مثل مواد به جا مانده از سموم گیاهی و آفت کش ها، فلزات سنگین ناشی از آلودگی هوا، انواع دخانیات و آلودگی های صنعتی از خارج وارد بدن انسان می شوند. دسته دوم نظیر سمومی که از تجزیه مواد غذایی و داروها در بدن تولید می شوند، نیز حاصل تجزیه مواد در بدن هستند.

 

 

منابع تولید سموم و راه های ورود آن به بدن

 

 

قطعا مصرف سیگار یکی از راه هایی است که بدن را مورد هجوم مواد سمی قرار می دهد اما راه های دیگری نیز وجود دارد که به راحتی می تواند مواد سمی را وارد بدن کند. هوایی که تنفس می کنیم و غذایی که می خوریم، نوشیدنی ها و داروها نیز می توانند از راه های ورود مواد سمی به بدن باشند. همچنین فشارهای جسمی و روحی که شیوه زندگی مدرن به انسان تحمیل می کند، سمومی را در بدن تولید می کند. لوازم آرایشی و بهداشتی نظیر اسپری های ضد عرق، لامپ های فلورسنت و قندهای تصفیه شده از جمله منابعی است که مواد سمی در آن به وفور یافت می شوند. مواد نگهدارنده و مواد افزودنی موجود در غذاهای کنسرو شده از جمله سمومی هستند که به طور روزمره به بدن انسان وارد می شوند. از طرفی فلوراید و کلر موجود در آفت کش ها به راحتی با آب مخلوط شده و وارد بدن انسان می شوند. همچنین تابش امواج مغناطیسی به بدن از طریق تلفن همراه که امروزه به سادگی در دسترس همگان یافت می شود، سبب می شود سمومی در بدن انسان تولید شده و به ارگان های بدن آسیب برسانند.

 

سم زدایی با فوراورلیوینگ
سم زدایی بدن

 

سم زدایی بدن چیست؟


 

وقتی سموم و آلاینده ها وارد بدن می شوند، ابتدا کبد و سپس کلیه ها اقدام به جذب آن ها از طریق خون می کنند و در مرحله بعد به کمک مکانیسم های مختلف این سموم را به خارج از بدن هدایت می کنند که به این روند، پاکسازی خون یا سم زدایی بدن گفته می شود. سم زدایی بدن به هضم بهتر غذا و کسب انرژی کمک می کند و سبب می شود که فرد احساس بهتری نسبت به قبل داشته باشد.

 

 

چه عواملی به بهبود روند سم زدایی کمک می کنند؟

 

عواملی چون مصرف روزانه و مداوم انواع سبزیجات و میوه های تازه می تواند نقش به سزایی در تسریع و بهبود روند سم زدایی داشته باشد. مثلا رژیم های غذایی مملو از فیبر، کربوهیدرات و آنتی اکسیدان می تواند سبب افزایش انرژی، افزایش سوخت و ساز بدن و تسریع فرآیند سم زدایی بدن گردد. فیبرها با افزایش حرکات روده و از سوی دیگر با اتصال به سموم موجود در روده ها در فرآیند دفع سموم بدن نقش مهمی دارند.

 

میوه هایی نظیر سیب سبز، مرکبات به خصوص لیمو ترش، سبزیجات تازه نظیر تربچه، کلم بروکلی، دانه های روغنی مانند گردو و بادام، جلبک های سبز خوراکی نظیر کلرلا ولگاریس، اسپیرولینا پلاتنسیس و نوشیدنی هایی نظیر چای سبز از بهترین منابع طبیعی جهت دفع سموم از بدن هستند.

 

از سوی دیگر فیبرهای گیاهی در هضم بهتر مواد غذایی موثر بوده و با کمک به افزایش حرکات طبیعی روده و برطرف کردن مشکلاتی نظیر یبوست (که باعث ماندگاری طولانی مواد زاید در روده ها می گردد) موجبات سلامتی دستگاه گوارش را فراهم می آورند.

 

انتخاب مواد غذایی نامناسب، مشکلات گوارشی و استرس می تواند میزان سم را در بدن افزایش دهد. این گردش دایمی سموم در بدن، می تواند صدمات جبران ناپذیری را به سیستم ایمنی وارد کند. همچنین تمامی ارگان های حاضر در فرایند سم زدایی بدن شامل روده ها، کبد، کلیه ها، پوست و دستگاه تنفسی می توانند به سرعت از مواد سمی انباشته شوند.

با استفاده از یک رژیم مناسب سم زدایی بدن می توان از این ارگان ها حفاظت کرده و به آن ها در دفع مواد سمی بدن کمک کرد:

1. مصرف انواع مواد غذایی حاوی فیبر در رژیم غذایی.

2. مصرف روزانه چای سبز به همراه چند قطره آب لیموی تازه برای محافظت از کبد.

3. مصرف مواد غذایی طبیعی حاوی ویتامین C. این ویتامین با تولید گلوتاتیون (یک آنتی اکسیدان قوی) در بدن به دفع سموم کمک می کند.

4. خوردن حداقل هشت لیوان آب در روز. چرا که آب به طور طبیعی تمام مواد اضافی بدن، سموم و ناخالصی ها را از راه های مختلف نظیر ادرار و عرق به بیرون می فرستد.

5. زندگی بدون استرس و سرشار از انرژی مثبت.

6. تنفس عمیق و ورود اکسیژن به بدن.

7. سونا راه مناسبی برای افزایش تعریق و خروج سموم از بدن است.

9. ورزش و فعالیت بدنی. یک ساعت ورزش در روز بهترین راه برای کمک به سم زدایی بدن است. در هنگام ورزش تنفس تندتر و جریان خون سریع تر شده و در نتیجه تعریق بیشتر و حجم ادرار افزایش می یابد.

 

10. مصرف سیر، کلم، جعفری، ترب سیاه، کنگر فرنگی، چغندر قند و مارچوبه در رژیم غذایی نیز به بدن کمک می کند تا سموم و مواد زاید به ویژه آلودگی هایی مانند سرب و جیوه از بدن خارج شوند.

11. میوه های قرمز رنگ جزو میوه های سم زدای فوق العاده محسوب می شوند. در بین میوه های قرمز، خواص توت فرنگی بیشتر است. این میوه سرشار از پتاسیم است و می تواند به تمیز شدن کبد کمک زیادی کند.

 

 

 

یک رژیم لاغری اصولی باید چگونه باشد؟

 

یک رژیم غذایی لاغری مناسب حاوی مواد مغذی، مایعات کافی، اسیدهای چرب، ویتامین‌ها و مواد معدنی مورد نیاز بدن است. همچنین رژیم شما باید بتواند کالری لازم برای فعالیت‌های روزانه بدن را تامین کند و باعث احساس ضعف و بیماری نشود. در یک رژیم غذایی اصولی، شما احساس گرسنگی نمی‌کنید. این رژیم‌ها حاوی فیبر و آب فراوان هستند که هم موجب احساس سیری شده و هم میل به غذا را کاهش می‌دهند. یک رژیم غذایی خوب، حتی‌المقدور بر حسب عادات غذایی و سلیقه شما طراحی می‌شود تا حین رعایت آن احساس راحتی کنید.

 

به هر محصول و هر روشی نمی توان اطمینان کرد. کاهش وزن دارای یک سری اصول و روش های مناسب است که باید در هر رژیم و برنامه ای رعایت شود. یعنی شما از هر برنامه ای که برای کاهش وزن خود استفاده می کنید باید ویژگی های زیر در برنامه شما رعایت شده باشد.

 

 

 

 

ویژگی های کاهش وزن اصولی شامل:

 

نوشیدن آب کافی: آب تنها ماده ای است که با خوردن زیاد آن هرگز چاق نمی شوید. نوشیدن آب زیاد، علاوه بر حفظ تعادل ارگان های بدن، از گرسنگی مداوم شما جلوگیری می کند. اگر از مزه آب خسته می شوید و دلتان خوردن یک نوشیدنی پرکالری می خواهد، می توانید آن را طعم دار نمایید

 

 

زمان مناسب برای خوردن غذا داشته باشید:وعده های غذایی خود را به طور صحیح و به موقع مصرف کنید. صبحانه باید حتما میل شود. در صبحانه از لبنیات بیشتری استفاده کرده و سعی کنید از خوردن چیزهای شیرین اجتناب کنید. می توانید از نان تست یا نان جو به جای نان سفید استفاده کنید. شام را حذف نکنید. اما سبک میل کنید. بهتر است به جای وعده شام از سبزیجات یا میوه استفاده شود.

 

 

تعادل در کاهش وژن را رعایت کنید: هرگز در کاهش وزن عجله نکنید. وزن خود را اصولی کاهش دهید. به طور مثال کم کردن 5 کیلو در یک هفته خیلی زیاد است و ممکن است باعث بسیاری از بیماری ها شود. بنابراین تعادل را رعایت کنید. به طور نرمال هر فرد باید هفته ای 1 تا 2 کیلو کم کند.

 

ورزش را فراموش نکنید: ورزش علاوه بر افزایش فرآیند لاغری و چربی سوزی، موجب حفظ سلامت شما شده و شما را در رسیدن به اندام ایده آلتان کمک می کند. هنگامی که در کنار رژیم ورزش می کنید، از پوست خود نیز محافظت کرده اید. به این صورت از شل شدگی پوست جلوگیری خواهید کرد. اگر وقت ثبت نام در یک باشگاه را ندارید، پیاده روی کنید، کوه بروید، دوچرخه سواری کنید.

 

کاهش وزن اصولی با محصولات فوراور

 

کمپانی فوراور دارای دو پکیج بی نظیر و فوق العاده جهت کاهش وزن اصولی است. با استفاده از دو پکیج کلین ناین به صورت ۹ روزه و ۳۰ روزه می توانید علاوه بر رسیدن به اندام دلخواه و کاهش وزن اصولی، عضله سازی  کرده و اندام های خود را تقویت نمایید. علاوه بر این ها این دو پکیج لاغری دو سم زدای قوی جهت افزایش ایمنی بدن و کاهش وزن اصولی هستند. 

 

پکیج کلین ناین بهترین محصول برای کاهش وزن اصولی در بین محصولات فوراور است. این پکیج به صورت دو پکیج مجزای ۹ روزه و ۳۰ روزه است. تفاوت این دو پکیج در تعداد محصولات  و همچنین میزان کم کردن وزن بدن است. با پکیج کلین ناین ۹ روزه بین3 تا 6 کیلو، و با پکیج کلین ناین 30 روزه بین 5 تا 8 کیلو وزن کم کنید. ممکن است بسته به اضافه وزن شما ۳ دوره پیوسته از پکیج یکماهه مورد نیاز باشد. اما در عوض در طول ۳ ماه می توانید به اندام ایده آل خود دست یابید و بدون عوارض، لاغری و کاهش وزن  را تجربه کنید.

 

این پکیج ها در دو طعم شکلاتی و وانیلی هستند و موجب کاهش اشتها و افزایش سوخت و ساز چربی در بدن می شوند. علاوه بر این می توانید حس خوب سلامتی را با این پکیج های کاملا گیاهی تجربه نمایید.

محصولات پکیج کلین ناین فوراور 

 

برای مشاهده محصولات پکیج کلین ناین روی لینک زیر کلیک کنید:

 

 

                                                  پکیج کلین ناین    Forever Clean 9

پکیج کلین ناین فوراور

 

 

 

 

نوشته های اخیر

دسته بندی ها

رمز عبورتان را فراموش کرده‌اید؟

ثبت کلمه عبور خود را فراموش کرده‌اید؟ لطفا شماره همراه یا آدرس ایمیل خودتان را وارد کنید. شما به زودی یک ایمیل یا اس ام اس برای ایجاد کلمه عبور جدید، دریافت خواهید کرد.

بازگشت به بخش ورود

کد دریافتی را وارد نمایید.

بازگشت به بخش ورود

تغییر کلمه عبور

تغییر کلمه عبور

حساب کاربری من

سفارشات

مشاهده سفارش