فوراور

نمایندگی محصولات فور اور

حساب کاربری

عوارض محصولات فوراور

عوارض محصولات فوراور

 

در واقع محصولات فوراور  جهت سلامتی و شادابی و بهبود عملکرد بدن ساخته می شوند و این محصولات در نهایت کیفیت، بدون هیچ گونه عوارض جانبی و یا ایجاد حساسیت می باشند و معمولا همه ی افراد می توانند از آن ها استفاده نمایند. با توجه به موارد گفته شده این محصولات نیاز به نسخه و تجویز خاصی نداشته و همه ی افراد در هر شرایطی می توانند از آن ها استفاده نمایند اما نکته مهم این است که جهت اثر بخشی بهتر مانند تمام مواد غذایی مفید و مورد نیاز بدن به طور مرتب استفاده شوند.

روش مصرف تمام محصولات فوراور در صفحه مربوط به هر محصول در سایت فوراور ایران به زبان فارسی و همچنین روی بسته بندی خود محصولات به زبان اصلی توضیح داده شده است. اما همان طور که اشاره شد محصولات فوراور داروی شیمیایی نیستند و مانند میوه و سبزیجات طبیعی بوده و ساعت مصرف و زمان خاصی برای آنها وجود ندارد اما بهتر است نیم ساعت قبل و بعد از مصرف محصولات، از خوردن مواد کافئین دار مثل چای، قهوه، نوشابه و … خودداری نمایید تا ویتامین ها و مواد معدنی موجود در مکمل ها به صورت کامل جذب شوند.

محصولات فوراور نیاز به یخچال ندارند و در جای خشک و خنک و با درب بسته نگهداری شوند و فقط نوشیدنی های فوراور پس از باز شدن پلمپ در یخچال نگهداری شوند. به دلیل نداشتن مواد نگهدارنده پیشنهاد می­شود تمام محصولات بخصوص مکمل ها و نوشیدنی ها پس از باز شدن پلمپ، طبق دستور کمپانی فوراور و طی یک الی دو ماه استفاده گردند تا خاصیت و تاثیر خود را از دست ندهند.

پیشنهاد می­کنیم عزیزانی که دارای بیماری خاص هستند حتما قبل از مصرف محصولات فوراور با پزشک خود مشورت نمایند.

0
دیدگاه‌های نوشته

*
*

قیمت های سایت به درهم امارات می باشد جهت اطلاع از قیمت ها با پشتیبانی تماس بگیرید یا با توجه به نوسانات نرخ ارز بعد از ثبت سفارش با شما تماس می گیریم
+