فوراور

نمایندگی محصولات فور اور

حساب کاربری

درباره ما

کمپانی فوراورلیوینگ

شرکت فوراورلیوینگ که به اختصار FLP خوانده می شود بیش از 44سال است که در سراسر دنیا (در حال حاضر در 170 کشور ) مشغول میباشدونه تنها هیچ کدام از این شعبات بسته یا تعطیل نشده بلکه حجم فروش و کار خود را گسترش داده اند و نیز تاکنون هیچ گونه گزارشی یا شکایتی در مورد محصولات به کمپانی ارسال نشده است .این شرکت فوراور بزرگترین پرورش دهنده ، تولید کننده و عرضه کننده محصولات آلوئه ورا ،محصولات زنبورعسل و نیز مکمل های غذایی در دنیا می باشد و 85 درصد تولیدات آلوئه ورا سراسر دنیا را تامین می کند.

 

 شرکت فوراور 

بزرگترین تولید کننده محصولات فوراور طبیعی و گیاهی با بالاترین کیفیت جهت سلامتی و زیبایی از آلوئه ورا، زنبور عسل و دیگر گیاهان دارویی باارزش در جهان می باشد. در حال حاضر فوراور لیوینگ پروداکتز ، علاوه بر محصولات حاصل از زنبور عسل، با داشتن بزرگترین مزرعه کشت آلوئه ورا در جهان ،در زمینه محصولات حاصل از آلوئه ورا نیز بزرگترین تولید کننده  در جهان است.

 

 کمپانی فوراور

در سال 1978 تأسیس شده، محل مرکزی و بین المللی آن در اسکاتسدیل آریزونا کشور امریکا واقع است و با سابقه ی 44 ساله و سرمایه ی چند میلیارد دلاری در 170 کشور دیگر دنیا نیز فعالیت می کند. هدف اصلی کمپانی ،تولید محصولات طبیعی و متنوع با کیفیت بالا به منظور سلامتی و زیبایی همه انسانها می باشد.

شرکت فوراور  در مورد نقش و هدف خود اینگونه می گوید: حفظ محیط زیست، تأمین رفاه پرسنلمان و تولید محصولاتی با بالاترین کیفیت.دریافت خدمات مشاوره ای و راهنمایی از توزیع کننده که محصولات را می شناسد.در سراسر دنیا تمام کسانی که از این محصولات استفاده کرده اند از کیفیت و توان بالای آنها، اعلام رضایتمندی نموده آنرا به اطرافیان خود نیزتوصیه کرده اند، شما هم برای کشف دنیای محصولات سلامتی و زیبایی ما را همراهی کنید!

 

عملکردهای صادقانه شرکت فوراور

شرکت فوراور محصولات خود را بر روی حیوانات آزمایش نمی کند و بسیاری از محصولات این شرکت دارای تاییدیه از سوی انجمن اسلامی بوده و حلال می باشند

ما بر این امر واقف هستیم که همه افراد به محصولات ما علاقه مند خواهند شد و این شرکت نیز در قبال آن و در صورت راضی نبود افراد از محصولات این شرکت، ضمانت بازگشت مبلغ خرید به مدت ۳۰ روز را به مشتریان ارائه می دهد.ما بسیار مفتخریم که میلیون ها نفر در ایالات متحده و بیش از 170 کشور در سراسر جهان از محصولات ما بهره مند شده اند. ما امیدواریم که شما نفر بعدی باشید که مزایای شگفت انگیز آلوئه ورا را تجربه خواهد کرد.

لطفا برای کسب اطلاعات بیشتر به وبسایت www.foreverliving.com  مراجعه فرمایید.

بنیانگذار کمپانی فوراور

رکس موان، بنیانگذار  شرکت فوراور لیوینگ  هدف و دیدگاهش زندگی سالم تر برای تمام افراد می باشد.
این همان چیزی است که موجب شده محصولات فوراور لیوینگ در سال ١٩٧٨ رونمایی شود. چشم انداز رکس به ارمغان آوردن عظمت فوائد آلوئه ورا برای همگان در همه جای دنیا می باشد که راهی باشد جهت نگاه بهتر و حس بهتر و کمک به دیگران تا همین مسیر را ادامه دهند. از ابتدای کار شور و شوق او برای انجام امور باعث شده در مسیر صحیح قدم بردارد – تهیه کاملترین مواد اولیه از بهترین منابع موجود ، مشورت صادقانه با کارشناسان در زمینه کسب و کار و بازاریابی و تصمیمات بهتر در اين زمينه مى باشد.

 REX MAUGHAN

 

It was Rex Maughan’s passion for better health, quality products and financial freedom that inspired him to found Forever Living Products in 1978 

ALL DREAMS BEGIN

 ALL DREAMS BEGIN

SOMEWHERE
In 1978, Rex Maughan invited close family and friends to the first Forever Living Products meeting in Tempe, Arizona, where he unveiled a customized plan – offer the best    consumable products to the public, products that are proven to promote lasting wellness and health, and let the products and the people who try them speak for themselves

COMPANY HISTORY
Founded in 1978 on little more than inspiration and hard work, Forever Living Products is now a multi-billion dollar, life-changing company that manufactures and sells          hundreds of wellness and beauty products all around the world. Drawing on years of experience, innovative new ideas, solid values and unsurpassed quality control, Forever   Living Products continues to forge new pathways on its journey towards unimagined success.

VERTICAL INTEGRATION
            By owning our own aloe plantations, manufacturing and packaging plants, and storage facilities, Forever can control quality and cost every step of the way—starting with raw materials and ending with the finished products you love. From plant to product to you!

 THE HEART OF FOREVER
The Forever Corporate Plaza, International Headquarters for Forever in Scottsdale, Arizona is recognized by Forever Business Owners all over the worldThis beautiful building is the home to our executive team and is the heart of the Forever business

CONTACT US: HOME OFFICE 

      

TRN: 100240039600003

                      7501 E McCormic Pkwy
Scottsdale, AZ 85258
U.S.A
SALES SUPPORT 
Tel: 1-888-440-ALOE (2563)
Fax: 480-627-0102
customercare@foreverliving.com

Forever – Middle East
CONTACT US
 Tel: +971 4 520 5800

customerservice-uae@foreverliving.ae

قیمت های سایت به درهم امارات می باشد جهت اطلاع از قیمت ها با پشتیبانی تماس بگیرید یا با توجه به نوسانات نرخ ارز بعد از ثبت سفارش با شما تماس می گیریم
+